Natječaj za posao - voditelj/ica sportske rekreacije

Ured trenera: 099 369 0155 / Tel: 031 213 538

Vijesti

Siječanj 25, 2022

Gimnastičko društvo Osijek - Žito poziva zainteresirane kandidate odgovarajućih kvalifikacija i radnog iskustva da se prijave na radno mjesto Voditelj/ica sportske rekreacije. Više detalja o natječaju pronađite niže.

Radno mjesto: Voditelj sportske rekreacije (m/ž)
Mjesto rada: Sokol centar, Osijek
Traženi broj izvršitelja: 1
Radno vrijeme: pola radnog vremena (20 h), od ponedjeljka do petka u popodnevnim satima i subotom prijepodne
Početak rada: veljača 2022.

Opis posla
- planiranje, nadzor i vođenje grupnih fitness programa
- mogućnost vođenja individualnih treninga
- briga o prostorijama, terenima i rekvizitima za vježbanje
- usklađivanje i koordinacija termina programa
- motiviranje i poticanje članova na aktivnosti sportske rekreacije

Uvjeti:
- završen integrirani/preddiplomski/diplomski sveučilišni studij kineziologije ili stručni studij za izobrazbu trenera
- poželjno radno iskustvo u vođenju grupnih treninga
- razvijene komunikacijske i socijalne vještine te vještine motiviranja drugih
- savjesnost i odgovornost
- timski duh i pozitivan stav prema radu
- kreativnost i prilagodljivost novim situacijama
- motiviranost, spremnost na edukaciju i učenje

Zainteresirani kandidati svoju prijavu mogu poslati do 3. veljače 2022. godine e-mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili ispunjavanjem aplikacijskog obrasca na portalu MojPosao. Prijava treba sadržavati:

• životopis
• motivacijsko pismo
• uvjerenja o dodatnim edukacijama i osposobljavanjima za poslove trenera

Kontakt

Kralja Zvonimira 5, Osijek
Phone: 031 213 538
Fax: 031 213 537
Email: ivana@gdosijek.hr

More information Ok Decline