Raspored treninga GD Osijek

 Tel: 031 213 538, Fax: 031 213 537

Raspored treninga

Raspored treninga

PDF verziju rasporeda (1.7. - 31.8.) preuzmite OVDJE.
PDF verziju rasporeda za školsku godinu 2019./2020. (od 2.9.) preuzmite OVDJE.

Iz izbornika izaberite program za koji želite vidjeti raspored (školska godina 2019./2020.).

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
08:00
Gym Cycling 1
08:00
09:00
Gym Cycling 1
08:00
09:00
Početnica 5
(3-4 godine)
08:45
09:45

Predškolci 5
(4-6 godina)
08:45
09:45

Gym Body 10
08:45
09:45
09:00
10:00
Roditelji i bebe 1
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45

Golden Age Gym Body 1
10:00
11:00

Prenatal Gym 1
10:00
11:00
Roditelji i bebe 3
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45

Golden Age Gym Body 3
10:00
11:00
Golden Age Gym Body 5
10:00
11:00
Roditelji i bebe 1
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45

Prenatal Gym 1
10:00
11:00

Golden Age Gym Body 3
10:00
11:00
Roditelji i bebe 3
18 - 36 mjeseci
10:00
10:45

Golden Age Gym Body 1
10:00
11:00
Roditelji i bebe 6
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45

Gym Dance 4
(gimnastika 4-6 godina)
10:00
11:00

Predškolci 6
(5 i 6 godina)
10:00
11:00

Gym Body 11
10:00
11:00
11:00
Golden Age Gym Body 2
11:15
12:15
Golden Age Gym Body 4
11:15
12:15
Golden Age Gym Body 2
11:15
12:15
Golden Age Gym Body 4
11:15
12:15
Golden Age Gym Body 5
11:15
12:15
Gym Dance 5
(gimnastika 1.-4. razreda)
11:15
12:15

Gym Cycling 6
11:15
12:15

Početnica 6
(3-4 godine)
11:15
12:15

Gym Body 12
11:15
12:15

Školarci 4
(1. - 4. razred)
11:15
12:15
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Roditelji i bebe 2
(18 - 36 mjeseci)
16:15
17:00

Gym Dance 1
(gimnastika 1.-4. razreda)
16:15
17:15

Gym Body 1
16:15
17:15

Školarci 1
(1. - 4. razred)
16:15
17:15

Početnica 1
(3-4 godine)
17:30
18:30

Basic Gym 1
17:30
18:30

Gym Body 2
17:30
18:30

Predškolci 1
(5 i 6 godina)
17:30
18:30

Gym Cycling 2
17:30
18:30

Školarci 2
(1. - 4. razred)
18:45
19:45

Početnica 2
(3 i 4 godine)
18:45
19:45

Gym Body 3
18:45
19:45

Gym Cycling 3
18:45
19:45
Prenatal Gym 2
16:15
17:15

Početnica 3
(3-4 godine)
16:15
17:15

Gym Body 6
16:15
17:15

Predškolci 2
(5 i 6 godina)
16:15
17:15

Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
17:30
18:15

Gym Body 7
17:30
18:30

Senior Gym 1
17:30
18:30

Predškolci 3
(5 i 6 godina)
17:30
18:30

Gym Cycling 4
17:30
18:30

Basic Gym 2
18:45
19:45

Predškolci 4
(5 i 6 godina)
18:45
19:45

Početnica 4
(3-4 godine)
18:45
19:45

Gym Body 8
18:45
19:45
Početnica 5
(3-4 godine)
16:15
17:15

Predškolci 5
(4-6 godina)
16:15
17:15

Gym Dance 1
(ples 1.-4. razreda)
16:15
17:15

Gym Body 10
16:15
17:15

Roditelji i bebe 5
17:30
18:15

Gym Dance 4
(ples 4-6 godina)
17:30
18:30

Predškolci 6
(5 i 6 godina)
17:30
18:30

Gym Body 11
17:30
18:30

Gym Cycling 6
18:45
19:45

Gym Dance 5
(ples 1.-4. razreda)
18:45
19:45

Početnica 6
(3-4 godine)
18:45
19:45

Školarci 4
(1. - 4. razred)
18:45
19:45

Gym Body 12
18:45
19:45
Roditelji i bebe 2
(18 - 36 mjeseci)
16:15
17:00

Školarci 1
(1. - 4. razred)
16:15
17:15

Gym Body 1
16:15
17:15

Početnica 1
(3-4 godine)
17:30
18:30

Basic Gym 1
17:30
18:30

Gym Body 2
17:30
18:30

Predškolci 1
(5 i 6 godina)
17:30
18:30

Gym Cycling 2
17:30
18:30

Početnica 2
(3 i 4 godine)
18:45
19:45

Gym Body 3
18:45
19:45

Školarci 2
(1. - 4. razred)
18:45
19:45

Gym Cycling 3
18:45
19:45
Prenatal Gym 2
16:15
17:15

Početnica 3
3-4 godine
16:15
17:15

Predškolci 2
(5 i 6 godina)
16:15
17:15

Gym Body 6
16:15
17:15

Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
17:30
18:15

Senior Gym 1
17:30
18:30

Gym Body 7
17:30
18:30

Predškolci 3
(5 i 6 godina)
17:30
18:30

Gym Cycling 4
17:30
18:30

Basic Gym 2
18:45
19:45

Početnica 4
(3-4 godine)
18:45
19:45

Predškolci 4
(5 i 6 godina)
18:45
19:45

Gym Body 8
18:45
19:45
17:00
18:00
19:00
20:00
Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:00
21:00

Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:00
21:00

Gym Dance 2
(gimnastika 1.-4. razred)
20:00
21:00

Gym Body 4
20:00
21:00

Gym Body 5
20:00
21:00

Školarci 3
(1-4 razred)
20:00
21:00
Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:00
21:00

Gym Dance 3
(ples 5.-8. razred)
20:00
21:00

Gym Body 9
20:00
21:00

Školarci 5
(1.-4. razreda)
20:00
21:00

Gym Cycling 5
20:00
21:00
Gym Dance 2
(ples 1.-4. razred)
20:00
21:00

Gym Body 4
20:00
21:00

Školarci 3
(1-4 razred)
20:00
21:00
Gym Dance 18+
(ples)
20:00
21:00

Gym Body 5
20:00
21:00

Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:00
21:00

Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:00
21:00
Gym Dance 3
(gimnastika 5.-8. razred)
20:00
21:00

Gym Body 9
20:00
21:00

Školarci 5
(1.-4. razreda)
20:00
21:00

Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:00
21:00

Gym Cycling 5
20:00
21:00
21:00
Acro Gym Body 1
21:00
22:00

Gym Dance 18+
(Acro Gym Body, Gym Body)
21:00
22:00
Acro Gym Body 1
21:00
22:00

Ponedjeljak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 09:00
  • Roditelji i bebe 1
    10:00 - 10:45
  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 11:00
  • Prenatal Gym 1
    10:00 - 11:00
  • Golden Age Gym Body 2
    11:15 - 12:15
  • Roditelji i bebe 2
    16:15 - 17:00
  • Gym Dance 1
    16:15 - 17:15
  • Gym Body 1
    16:15 - 17:15
  • Školarci 1
    16:15 - 17:15
  • Početnica 1
    17:30 - 18:30
  • Basic Gym 1
    17:30 - 18:30
  • Gym Body 2
    17:30 - 18:30
  • Predškolci 1
    17:30 - 18:30
  • Gym Cycling 2
    17:30 - 18:30
  • Školarci 2
    18:45 - 19:45
  • Početnica 2
    18:45 - 19:45
  • Gym Body 3
    18:45 - 19:45
  • Gym Cycling 3
    18:45 - 19:45
  • Teen Gym Body
    20:00 - 21:00
  • Junior Gym Body 1
    20:00 - 21:00
  • Gym Dance 2
    20:00 - 21:00
  • Gym Body 4
    20:00 - 21:00
  • Gym Body 5
    20:00 - 21:00
  • Školarci 3
    20:00 - 21:00

Utorak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Golden Age Gym Body 3
    10:00 - 11:00
  • Golden Age Gym Body 4
    11:15 - 12:15
  • Prenatal Gym 2
    16:15 - 17:15
  • Početnica 3
    16:15 - 17:15
  • Gym Body 6
    16:15 - 17:15
  • Predškolci 2
    16:15 - 17:15
  • Roditelji i bebe 4
    17:30 - 18:15
  • Gym Body 7
    17:30 - 18:30
  • Senior Gym 1
    17:30 - 18:30
  • Predškolci 3
    17:30 - 18:30
  • Gym Cycling 4
    17:30 - 18:30
  • Basic Gym 2
    18:45 - 19:45
  • Predškolci 4
    18:45 - 19:45
  • Početnica 4
    18:45 - 19:45
  • Gym Body 8
    18:45 - 19:45
  • Junior Gym Body 2
    20:00 - 21:00
  • Gym Dance 3
    20:00 - 21:00
  • Gym Body 9
    20:00 - 21:00
  • Školarci 5
    20:00 - 21:00
  • Gym Cycling 5
    20:00 - 21:00
  • Acro Gym Body 1
    21:00 - 22:00
  • Gym Dance 18+
    21:00 - 22:00

Srijeda

  • Golden Age Gym Body 5
    10:00 - 11:00
  • Golden Age Gym Body 2
    11:15 - 12:15
  • Početnica 5
    16:15 - 17:15
  • Predškolci 5
    16:15 - 17:15
  • Gym Dance 1
    16:15 - 17:15
  • Gym Body 10
    16:15 - 17:15
  • Roditelji i bebe 5
    17:30 - 18:15
  • Gym Dance 4
    17:30 - 18:30
  • Predškolci 6
    17:30 - 18:30
  • Gym Body 11
    17:30 - 18:30
  • Gym Cycling 6
    18:45 - 19:45
  • Gym Dance 5
    18:45 - 19:45
  • Početnica 6
    18:45 - 19:45
  • Školarci 4
    18:45 - 19:45
  • Gym Body 12
    18:45 - 19:45
  • Gym Dance 2
    20:00 - 21:00
  • Gym Body 4
    20:00 - 21:00
  • Školarci 3
    20:00 - 21:00

Četvrtak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 09:00
  • Roditelji i bebe 1
    10:00 - 10:45
  • Prenatal Gym 1
    10:00 - 11:00
  • Golden Age Gym Body 3
    10:00 - 11:00
  • Golden Age Gym Body 4
    11:15 - 12:15
  • Roditelji i bebe 2
    16:15 - 17:00
  • Školarci 1
    16:15 - 17:15
  • Gym Body 1
    16:15 - 17:15
  • Početnica 1
    17:30 - 18:30
  • Basic Gym 1
    17:30 - 18:30
  • Gym Body 2
    17:30 - 18:30
  • Predškolci 1
    17:30 - 18:30
  • Gym Cycling 2
    17:30 - 18:30
  • Početnica 2
    18:45 - 19:45
  • Gym Body 3
    18:45 - 19:45
  • Školarci 2
    18:45 - 19:45
  • Gym Cycling 3
    18:45 - 19:45
  • Gym Dance 18+
    20:00 - 21:00
  • Gym Body 5
    20:00 - 21:00
  • Teen Gym Body
    20:00 - 21:00
  • Junior Gym Body 1
    20:00 - 21:00

Petak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 11:00
  • Golden Age Gym Body 5
    11:15 - 12:15
  • Prenatal Gym 2
    16:15 - 17:15
  • Početnica 3
    16:15 - 17:15
  • Predškolci 2
    16:15 - 17:15
  • Gym Body 6
    16:15 - 17:15
  • Roditelji i bebe 4
    17:30 - 18:15
  • Senior Gym 1
    17:30 - 18:30
  • Gym Body 7
    17:30 - 18:30
  • Predškolci 3
    17:30 - 18:30
  • Gym Cycling 4
    17:30 - 18:30
  • Basic Gym 2
    18:45 - 19:45
  • Početnica 4
    18:45 - 19:45
  • Predškolci 4
    18:45 - 19:45
  • Gym Body 8
    18:45 - 19:45
  • Gym Dance 3
    20:00 - 21:00
  • Gym Body 9
    20:00 - 21:00
  • Školarci 5
    20:00 - 21:00
  • Junior Gym Body 2
    20:00 - 21:00
  • Gym Cycling 5
    20:00 - 21:00
  • Acro Gym Body 1
    21:00 - 22:00

Subota

  • Početnica 5
    08:45 - 09:45
  • Predškolci 5
    08:45 - 09:45
  • Gym Body 10
    08:45 - 09:45
  • Roditelji i bebe 6
    10:00 - 10:45
  • Gym Dance 4
    10:00 - 11:00
  • Predškolci 6
    10:00 - 11:00
  • Gym Body 11
    10:00 - 11:00
  • Gym Dance 5
    11:15 - 12:15
  • Gym Cycling 6
    11:15 - 12:15
  • Početnica 6
    11:15 - 12:15
  • Gym Body 12
    11:15 - 12:15
  • Školarci 4
    11:15 - 12:15
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
10:00
Prenatal Gym 1
10:00
11:00
Prenatal Gym 1
10:00
11:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Prenatal Gym 2
16:15
17:15
Prenatal Gym 2
16:15
17:15
17:00

Ponedjeljak

  • Prenatal Gym 1
    10:00 - 11:00

Utorak

  • Prenatal Gym 2
    16:15 - 17:15

Četvrtak

  • Prenatal Gym 1
    10:00 - 11:00

Petak

  • Prenatal Gym 2
    16:15 - 17:15
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
10:00
Roditelji i bebe 1
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45
Roditelji i bebe 3
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45
Roditelji i bebe 1
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45
Roditelji i bebe 3
18 - 36 mjeseci
10:00
10:45
Roditelji i bebe 6
(18 - 36 mjeseci)
10:00
10:45
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Roditelji i bebe 2
(18 - 36 mjeseci)
16:15
17:00
Roditelji i bebe 2
(18 - 36 mjeseci)
16:15
17:00
17:00
Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
17:30
18:15
Roditelji i bebe 5
17:30
18:15
Roditelji i bebe 4
(18 - 36 mjeseci)
17:30
18:15
18:00

Ponedjeljak

  • Roditelji i bebe 1
    10:00 - 10:45
  • Roditelji i bebe 2
    16:15 - 17:00

Utorak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Roditelji i bebe 4
    17:30 - 18:15

Srijeda

  • Roditelji i bebe 5
    17:30 - 18:15

Četvrtak

  • Roditelji i bebe 1
    10:00 - 10:45
  • Roditelji i bebe 2
    16:15 - 17:00

Petak

  • Roditelji i bebe 3
    10:00 - 10:45
  • Roditelji i bebe 4
    17:30 - 18:15

Subota

  • Roditelji i bebe 6
    10:00 - 10:45
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
08:00
Početnica 5
(3-4 godine)
08:45
09:45
09:00
10:00
11:00
Početnica 6
(3-4 godine)
11:15
12:15
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Početnica 3
(3-4 godine)
16:15
17:15
Početnica 5
(3-4 godine)
16:15
17:15
Početnica 3
3-4 godine
16:15
17:15
17:00
Početnica 1
(3-4 godine)
17:30
18:30

Početnica 2
(3 i 4 godine)
18:45
19:45
Početnica 1
(3-4 godine)
17:30
18:30

Početnica 2
(3 i 4 godine)
18:45
19:45
18:00
Početnica 4
(3-4 godine)
18:45
19:45
Početnica 6
(3-4 godine)
18:45
19:45
Početnica 4
(3-4 godine)
18:45
19:45
19:00

Ponedjeljak

  • Početnica 1
    17:30 - 18:30
  • Početnica 2
    18:45 - 19:45

Utorak

  • Početnica 3
    16:15 - 17:15
  • Početnica 4
    18:45 - 19:45

Srijeda

  • Početnica 5
    16:15 - 17:15
  • Početnica 6
    18:45 - 19:45

Četvrtak

  • Početnica 1
    17:30 - 18:30
  • Početnica 2
    18:45 - 19:45

Petak

  • Početnica 3
    16:15 - 17:15
  • Početnica 4
    18:45 - 19:45

Subota

  • Početnica 5
    08:45 - 09:45
  • Početnica 6
    11:15 - 12:15
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
08:00
Predškolci 5
(4-6 godina)
08:45
09:45
09:00
10:00
Predškolci 6
(5 i 6 godina)
10:00
11:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Predškolci 2
(5 i 6 godina)
16:15
17:15

Predškolci 3
(5 i 6 godina)
17:30
18:30

Predškolci 4
(5 i 6 godina)
18:45
19:45
Predškolci 5
(4-6 godina)
16:15
17:15

Predškolci 6
(5 i 6 godina)
17:30
18:30
Predškolci 2
(5 i 6 godina)
16:15
17:15

Predškolci 3
(5 i 6 godina)
17:30
18:30

Predškolci 4
(5 i 6 godina)
18:45
19:45
17:00
Predškolci 1
(5 i 6 godina)
17:30
18:30
Predškolci 1
(5 i 6 godina)
17:30
18:30
18:00
19:00

Ponedjeljak

  • Predškolci 1
    17:30 - 18:30

Utorak

  • Predškolci 2
    16:15 - 17:15
  • Predškolci 3
    17:30 - 18:30
  • Predškolci 4
    18:45 - 19:45

Srijeda

  • Predškolci 5
    16:15 - 17:15
  • Predškolci 6
    17:30 - 18:30

Četvrtak

  • Predškolci 1
    17:30 - 18:30

Petak

  • Predškolci 2
    16:15 - 17:15
  • Predškolci 3
    17:30 - 18:30
  • Predškolci 4
    18:45 - 19:45

Subota

  • Predškolci 5
    08:45 - 09:45
  • Predškolci 6
    10:00 - 11:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
11:00
Školarci 4
(1. - 4. razred)
11:15
12:15
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Školarci 1
(1. - 4. razred)
16:15
17:15
Školarci 1
(1. - 4. razred)
16:15
17:15
17:00
18:00
Školarci 2
(1. - 4. razred)
18:45
19:45
Školarci 4
(1. - 4. razred)
18:45
19:45
Školarci 2
(1. - 4. razred)
18:45
19:45
19:00
20:00
Školarci 3
(1-4 razred)
20:00
21:00
Školarci 5
(1.-4. razreda)
20:00
21:00
Školarci 3
(1-4 razred)
20:00
21:00
Školarci 5
(1.-4. razreda)
20:00
21:00

Ponedjeljak

  • Školarci 1
    16:15 - 17:15
  • Školarci 2
    18:45 - 19:45
  • Školarci 3
    20:00 - 21:00

Utorak

  • Školarci 5
    20:00 - 21:00

Srijeda

  • Školarci 4
    18:45 - 19:45
  • Školarci 3
    20:00 - 21:00

Četvrtak

  • Školarci 1
    16:15 - 17:15
  • Školarci 2
    18:45 - 19:45

Petak

  • Školarci 5
    20:00 - 21:00

Subota

  • Školarci 4
    11:15 - 12:15
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
20:00
Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:00
21:00
Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:00
21:00
Junior Gym Body 1
(5. - 8. razred)
20:00
21:00
Junior Gym Body 2
(5. - 8. razred)
20:00
21:00

Ponedjeljak

  • Junior Gym Body 1
    20:00 - 21:00

Utorak

  • Junior Gym Body 2
    20:00 - 21:00

Četvrtak

  • Junior Gym Body 1
    20:00 - 21:00

Petak

  • Junior Gym Body 2
    20:00 - 21:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
20:00
Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:00
21:00
Teen Gym Body
(8. razred i srednja škola)
20:00
21:00

Ponedjeljak

  • Teen Gym Body
    20:00 - 21:00

Četvrtak

  • Teen Gym Body
    20:00 - 21:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
10:00
Gym Dance 4
(gimnastika 4-6 godina)
10:00
11:00
11:00
Gym Dance 5
(gimnastika 1.-4. razreda)
11:15
12:15
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Gym Dance 1
(gimnastika 1.-4. razreda)
16:15
17:15
Gym Dance 1
(ples 1.-4. razreda)
16:15
17:15

Gym Dance 4
(ples 4-6 godina)
17:30
18:30

Gym Dance 5
(ples 1.-4. razreda)
18:45
19:45
17:00
18:00
19:00
20:00
Gym Dance 2
(gimnastika 1.-4. razred)
20:00
21:00
Gym Dance 3
(ples 5.-8. razred)
20:00
21:00
Gym Dance 2
(ples 1.-4. razred)
20:00
21:00
Gym Dance 18+
(ples)
20:00
21:00
Gym Dance 3
(gimnastika 5.-8. razred)
20:00
21:00
21:00
Gym Dance 18+
(Acro Gym Body, Gym Body)
21:00
22:00

Ponedjeljak

  • Gym Dance 1
    16:15 - 17:15
  • Gym Dance 2
    20:00 - 21:00

Utorak

  • Gym Dance 3
    20:00 - 21:00
  • Gym Dance 18+
    21:00 - 22:00

Srijeda

  • Gym Dance 1
    16:15 - 17:15
  • Gym Dance 4
    17:30 - 18:30
  • Gym Dance 5
    18:45 - 19:45
  • Gym Dance 2
    20:00 - 21:00

Četvrtak

  • Gym Dance 18+
    20:00 - 21:00

Petak

  • Gym Dance 3
    20:00 - 21:00

Subota

  • Gym Dance 4
    10:00 - 11:00
  • Gym Dance 5
    11:15 - 12:15
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
21:00
Acro Gym Body 1
21:00
22:00
Acro Gym Body 1
21:00
22:00

Utorak

  • Acro Gym Body 1
    21:00 - 22:00

Petak

  • Acro Gym Body 1
    21:00 - 22:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
08:00
Gym Cycling 1
08:00
09:00
Gym Cycling 1
08:00
09:00
09:00
10:00
11:00
Gym Cycling 6
11:15
12:15
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Gym Cycling 2
17:30
18:30

Gym Cycling 3
18:45
19:45
Gym Cycling 4
17:30
18:30
Gym Cycling 2
17:30
18:30

Gym Cycling 3
18:45
19:45
Gym Cycling 4
17:30
18:30
18:00
Gym Cycling 6
18:45
19:45
19:00
20:00
Gym Cycling 5
20:00
21:00
Gym Cycling 5
20:00
21:00

Ponedjeljak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 09:00
  • Gym Cycling 2
    17:30 - 18:30
  • Gym Cycling 3
    18:45 - 19:45

Utorak

  • Gym Cycling 4
    17:30 - 18:30
  • Gym Cycling 5
    20:00 - 21:00

Srijeda

  • Gym Cycling 6
    18:45 - 19:45

Četvrtak

  • Gym Cycling 1
    08:00 - 09:00
  • Gym Cycling 2
    17:30 - 18:30
  • Gym Cycling 3
    18:45 - 19:45

Petak

  • Gym Cycling 4
    17:30 - 18:30
  • Gym Cycling 5
    20:00 - 21:00

Subota

  • Gym Cycling 6
    11:15 - 12:15
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
08:00
Gym Body 10
08:45
09:45
09:00
10:00
Gym Body 11
10:00
11:00
11:00
Gym Body 12
11:15
12:15
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Gym Body 1
16:15
17:15

Gym Body 2
17:30
18:30

Gym Body 3
18:45
19:45
Gym Body 6
16:15
17:15

Gym Body 7
17:30
18:30

Gym Body 8
18:45
19:45
Gym Body 10
16:15
17:15

Gym Body 11
17:30
18:30

Gym Body 12
18:45
19:45
Gym Body 1
16:15
17:15

Gym Body 2
17:30
18:30

Gym Body 3
18:45
19:45
Gym Body 6
16:15
17:15

Gym Body 7
17:30
18:30

Gym Body 8
18:45
19:45
17:00
18:00
19:00
20:00
Gym Body 4
20:00
21:00

Gym Body 5
20:00
21:00
Gym Body 9
20:00
21:00
Gym Body 4
20:00
21:00
Gym Body 5
20:00
21:00
Gym Body 9
20:00
21:00

Ponedjeljak

  • Gym Body 1
    16:15 - 17:15
  • Gym Body 2
    17:30 - 18:30
  • Gym Body 3
    18:45 - 19:45
  • Gym Body 4
    20:00 - 21:00
  • Gym Body 5
    20:00 - 21:00

Utorak

  • Gym Body 6
    16:15 - 17:15
  • Gym Body 7
    17:30 - 18:30
  • Gym Body 8
    18:45 - 19:45
  • Gym Body 9
    20:00 - 21:00

Srijeda

  • Gym Body 10
    16:15 - 17:15
  • Gym Body 11
    17:30 - 18:30
  • Gym Body 12
    18:45 - 19:45
  • Gym Body 4
    20:00 - 21:00

Četvrtak

  • Gym Body 1
    16:15 - 17:15
  • Gym Body 2
    17:30 - 18:30
  • Gym Body 3
    18:45 - 19:45
  • Gym Body 5
    20:00 - 21:00

Petak

  • Gym Body 6
    16:15 - 17:15
  • Gym Body 7
    17:30 - 18:30
  • Gym Body 8
    18:45 - 19:45
  • Gym Body 9
    20:00 - 21:00

Subota

  • Gym Body 10
    08:45 - 09:45
  • Gym Body 11
    10:00 - 11:00
  • Gym Body 12
    11:15 - 12:15
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
17:00
Basic Gym 1
17:30
18:30
Basic Gym 1
17:30
18:30
18:00
Basic Gym 2
18:45
19:45
Basic Gym 2
18:45
19:45
19:00

Ponedjeljak

  • Basic Gym 1
    17:30 - 18:30

Utorak

  • Basic Gym 2
    18:45 - 19:45

Četvrtak

  • Basic Gym 1
    17:30 - 18:30

Petak

  • Basic Gym 2
    18:45 - 19:45
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
17:00
Senior Gym 1
17:30
18:30
Senior Gym 1
17:30
18:30
18:00

Utorak

  • Senior Gym 1
    17:30 - 18:30

Petak

  • Senior Gym 1
    17:30 - 18:30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
10:00
Golden Age Gym Body 1
10:00
11:00
Golden Age Gym Body 3
10:00
11:00
Golden Age Gym Body 5
10:00
11:00
Golden Age Gym Body 3
10:00
11:00
Golden Age Gym Body 1
10:00
11:00
11:00
Golden Age Gym Body 2
11:15
12:15
Golden Age Gym Body 4
11:15
12:15
Golden Age Gym Body 2
11:15
12:15
Golden Age Gym Body 4
11:15
12:15
Golden Age Gym Body 5
11:15
12:15
12:00

Ponedjeljak

  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 11:00
  • Golden Age Gym Body 2
    11:15 - 12:15

Utorak

  • Golden Age Gym Body 3
    10:00 - 11:00
  • Golden Age Gym Body 4
    11:15 - 12:15

Srijeda

  • Golden Age Gym Body 5
    10:00 - 11:00
  • Golden Age Gym Body 2
    11:15 - 12:15

Četvrtak

  • Golden Age Gym Body 3
    10:00 - 11:00
  • Golden Age Gym Body 4
    11:15 - 12:15

Petak

  • Golden Age Gym Body 1
    10:00 - 11:00
  • Golden Age Gym Body 5
    11:15 - 12:15
No events available!

 

Share it!

Kontakt

Kralja Zvonimira 5, Osijek
Phone: 031 213 538
Fax: 031 213 537
Email: ivana@gdosijek.hr

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline